Про великі підприємства

На шахті ДП “Львіввугілля” смертельно травмовані два гірники

29 червня на шахті “Відродження” ДП “Львіввугілля” о 13:20, на сполуці 174 монтажної камери з 174 конвеєрним штреком пласта “Сокальський”, під дією гірничого тиску сталось обрушення порід покрівлі.

Внаслідок цього були смертельно травмовані гірники Андрій Кончук і Володимир Макогін. На місці працюють гірничорятувальники ЛВ ВГРЗ. Сумну звістку повідомили у ДП “Львіввугілля”.

Адміністрація та трудовий колектив ДП «Львіввугілля», Львівська територіальна організація Профспілки працівників вугільної промисловості України та Регіональне об’єднання Незалежної профспілки гірників України м.Червонограда глибоко сумують з приводу трагічної загибелі на шахті «Відродження»:

  • КОНЧУКА Андрія Володимировича 1986 р.н. – машиніста гірничих виїмкових машин, бригадира ГОЗ дільниці з видобутку вугілля
  • МАКОГОНА Володимира Юрійовича 1987 р.н. – в.о. майстра гірничого дільниці з видобутку вугілля

Невблаганна смерть передчасно забрала від нас шахтарів, які своєю мужньою працею несли тепло і світло в оселі українців. Усім серцем поділяємо біль непоправної втрати з рідними і близькими загиблих. Шахтарська спільнота Львівщини схиляє голови у скорботі за колегами.

ВІЧНА ПАМ´ЯТЬ!

Довідка

Кончук Андрій Володимирович народився 09.08.1986 року. На шахті “Відродження” працював 2 роки 11 місяців, до того – на шахті “Великомостівська”. За ним у скорботі дружина Соломія, сини Артем 2013 р.н. та Матвій 2015 р.н., рідні та близькі.

Макогін Володимир Юрійович народився 25.07.1987 року. На шахті “Відродження” працював шість років і два місяці. За ним у скорботі дружина Марія, син Дем’ян 2014 р.н. та донька Вікторія 2019 р.н., рідні та близькі.

Голос Сокальщини на GoogleNews