Головна / Про великі підприємства / На шахті Львіввугілля відрито нову лаву

На шахті Львіввугілля відрито нову лаву

Традиційно напередодні Дня шахтаря комісія з визначення кращих бригад з вуглевидобутку, проведення гірничих виробок та кращої допоміжної загальношахтної дільниці розглянула надані копальнями показники про роботу виробничих підрозділів з початку 2016 року.

Згідно з наказом від 15.08.2016 р. №157, кращими стали гірники вугле•видобувної бригади Івана Троцька, начальник дільниці Степан Грицак, з шахти "Лісова". За сім місяців цього року шахтарі з лав №№173,176 видали нагора 161750 тонн високоякісного вугілля, що становить 112,3 відсотків до плану.

Серед прохідників відзначено бригаду, яку очолює Василь Томчишин, начальник дільниці підготовчих робіт Роман Тимоць, з "Червоноградської". Прохідники за січень-липень проклали 1050 м гірничих виробок. Зараз бригада працює у 305, 304 "біс" конвеєрних та головному південному відкотному штреках.

Колектив дільниці шахтного транспорту шахти "Відродження", де начальником Станіслав Мевша, визнано кращою допоміжною дільницею. Трудові колективи переможців привітав генеральний директор ДП "Львіввугілля" Андрій Дяченко.

На знімках: вгорі  (зліва направо) гірничий майстер Юрій ЖУК, ГОЗ Андрій БІЛЬСЬКИЙ, машиніст гірничих виїмкових машин Юрій ПЕТРІВСЬКИЙ та начальник вуглевидобувної дільниці Степан ГРИЦАК.

Нову лаву напередодні професійного свята у серпні розпочинають експлуатувати на шахті "Великомостівська".

Завдання гірників вуглевидобувної дільниці, яку очолює заслужений шахтар України Анатолій Потопа,  якнайшвидше вийти на плановий добовий видобуток 900 тонн з цього очисного забою. Лава №116 із запасами 116 тисяч тонн прокладена по краю шахтного поля і очевидно, що буде непростою в роботі  через численні геологічні порушення та зони підвищеного гірничого тиску. Проте гірникам не звикати до труднощів. Інженернотехнічні працівники дільниці  заступник начальника Михайло Земко, помічники Олександр Маркін та Володимир Гафіулін, гірничі майстри Андрій Рак, Василь Федак, Артем Конфедерат, Василь Кіх уважно стежать за веденням робіт згідно з нормативними вимогами.

І хоча гірнича техніка  комплекс 2КМ87 і комбайн 1ГШ68далеко не нові, проте у вправних руках механіка дільниці Степана Самсіна та його заступника Юрія Андрущака справно працюють. Бригадир Олег Фарина та ланкові Григорій Гнатів, Ігор Яремкович, Петро Ведмедик та Андрій Олійник налаштовують колектив на продуктивну стабільну роботу.

За словами директора підприємства Андрія Куца, окрім 116 лави, до кінця року триватиме відпрацювання лави №111, де залишилося близько 23 тисяч тон рядового вугілля. Тому сміливо можна стверджувати, що "Великомостівська" вийшла з прориву й надалі виконуватиме поставлені виробничі завдання.

Марія ЛУЦЕНКО.

На знімку: бригада вуглевидобувників шахти "Великомостівська", бригадир •Олег ФАРИНА (четвертий справа).

Фото автора.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

six + nineteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!