Про великі підприємства

На шахті “Степова” побували китайці

Група китайських технічних спеціалістів компанії TIANDI SCIENCE & TECHNOLOGY CO. LTD (КНР) побувала на шахті «Степова» в рамках пілотного (експериментального) проекту технічного переоснащення і модернізації, а також проведення аудиту об'єктів Міненерговугілля.

Ця китайська компанія займається автоматизацією виробничих процесів, механізацією і розвитком інформаційних технологій, розробкою вугільних комплексів, виготовленням обладнання та системною інтеграцією. Інвестори з Китаю побували на шести копальнях України, що потрапили у список державної програми Міністерства енергетики та вугільної промисловості України. На «Степовій» ДП «Львіввугілля» спеціалісти розділилися на дві групи: четверо опустилися в шахту, ознайомилися з лавою №116 «біс» та прохідницькими вибоями, а троє оглядали територію на поверхні. Основна їх мета була оцінити підприємство для того, щоб визначити чи можлива співпраця між компанією та шахтою. Про результат цього візиту та бажання технічно переоснастити наше підприємство, гості з Китаю повідомлять Міністерство енергетики та вугільної промисловості України. Члени делегації зазначили, що наше підприємство загалом краще в управлінні, і тут кращі умови праці, ніж на інших копальнях. Проблема залишається в тому, що на «Степовій» видобуток вугілля менший, аніж на шахтах Сходу.

Китайці пропонують повністю замінити устаткування на своє, щоб збільшити видобуток вугілля на цій шахті. Довжина пропонованої секції близько 4 метрів, вага 10,3 тонн. Ціна майже 4045 тисяч доларів без митних платежів. Для порівняння, наша секція ДМ коштує 500 тисяч гривень – це приблизно на 20 тисяч доларів дорожче. Звісно, варто врахувати й те, що ці секції доведеться транспортувати з Одеського порту, але навіть за таких умов пропозиція китайських гостей значно економніша від нашого очисного комплексу.

Співпраця між керманичами нашої шахти і жителями Піднебесної повинна забезпечити неодмінний позитивний результат. Адже «Степова» – єдина шахта на Західній Україні, з якою хочуть працювати гості з Китаю.

Василь ДЕРКАЧ.

Фото автора.        

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 + 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.