Про великі підприємства

На Сокальщині розвивається виробництво пластикової вагонки

Нещодавно голова Сокальської райдержадміністрації Наталія Карташова, в рамках реалізації в регіонах завдань Президента України щодо створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу, разом із журналістами місцевих ЗМІ побувала на приватному підприємстві «АроПластПлюс», яке має виробничі потужності в смт. Жвирка. Директор Оксана Сигидин ознайомила присутніх із процесом виробництва, показала матеріальнотехнічну базу.

Тут виготовляють білу та кольорову пластикову вагонку, кутники, карнизи, штахетники, щодоби на склад потрапляє приблизно 3000 кв. м. готової продукції. Виробництво тісно пов’язане з будівництвом, а нині, на жаль, після економічної кризи, ця галузь ще не надто добре розвивається.

У ТзОВ «АроПластПлюс» не всі лінії виробництва задіяні, а якщо б розвивалося будівництво, був би попит на пропоновану продукцію, то тоді б запустили їх і створили нові робочі місця. Це було б добре для людей, котрі мали б роботу, отримували заробітну плату, а також були б більші відрахування до бюджету Сокальського району.

Продукцію ТзОВ «АроПластПлюс» знають не лише на Сокальщині, а й за її межами.

Співпрацюють з багатьма будівельними магазинами Західної України, а також постачають готові вироби в мережі «Нова лінія» та «Будмакс», які мають по 1618 відділень по всій Україні.

Директор приватного підприємства розповіла, що намагаються втримувати стабільні ціни, а саме це і прийнятне для багатьох клієнтів. Хоча нині не піднімати ціни дуже важко, бо зростає собівартість виробництва продукції, дорожчає пальне, а значну частину продукції підприємство доставляє своїми машинами.

– Нині на підприємстві працює 25 осіб, переважно зі Жвирки, Сокаля та навколишніх сіл. Усі вони легально оформлені, соціально захищені, вчасно отримують стабільну заробітну плату. У нас безвідходне виробництво, бо маємо млин, де всі залишки перемелюємо, і вони далі ідуть на виготовлення виробів. Уся продукція – безпечна, маємо висновки санітарноепідеміологічної служби, технічні умови. До нас часто звертаються учні профтехучилищ, щоб проходити тут виробничу практику. Ми ніколи в цьому не відмовляємо, бо хочемо, щоб ще з учнівської лави дитина спробувала свої сили в роботі, мала уявлення про виробництво, можливо, їй у нас сподобається і в майбутньому прийде сюди на роботу, – зазначила Оксана Сигидин.

Голова райдержадміністрації Наталія Карташова сказала: «Ми сьогодні відвідуємо ТзОВ «АроПластПлюс» на виконання соціальних ініціатив Президента України: щоб давати роботу молоді, створювати нові робочі місця. Є підприємства, до яких фіскальні органи мають зауваження, бо є не легалізована заробітна плата, не все прозоро. Але на підприємстві «АроПластПлюс» все прозоро, усі працівники легально працевлаштовані, отримують офіційну заробітну плату, а не у «конвертах», це бачимо по звітах. Не менш важливо, що підприємство зареєстроване і працює на території району, сплачує відрахування до бюджету. Коли будуть створюватись нові робочі місця, то хочу наголосити, щоб приймали на роботу молодь, місцевих людей. Це підприємство можна ставити за приклад іншим».

Розповідь доповнив Жвирківський селищний голова Іван Кошлай: «Тішуся, що багато жвирківчан, завишенців працюють на цьому підприємстві. Нині знайти роботу дуже непросто, а всі, хто тут працює, мають хороші умови праці та достойну оплату. Коли я звертаюся до керівництва ТзОВ «АроПластПлюс» за допомогою, тут ніколи не відмовлять. Іноді допомагають готовою продукцією, а деколи надають і фінансову підтримку, за що я їм щиро вдячний».

Підприємство «АроПластПлюс» за вісім років роботи знайшло своїх покупців, яким до вподоби їх продукція, бо вона завжди якісна. Бажаю, щоб тут і надалі плідно працювали і тішили покупців новим асортиментом.

Ольга ДИЛИН.

Фото автора.

65791195
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.