Головна / Про великі підприємства / На шахтах ДП «Львіввугілля» запрацювали нові лави

На шахтах ДП «Львіввугілля» запрацювали нові лави

17 липня на шахті «Великомостівська» запрацювала  лава №100 по Сокальському пласту, яку 30 липня комісія прийняла в експлуатацію

Цей очисний вибій із запасами 45 тис. тонн вугілля колектив вуглевидобувників планує відпрацьовувати до листопада 2020 року.  Добове навантаження на нову лаву – 600 тонн. Вугілля зольністю 25-30%, не потребує збагачення, тому товарна продукція відправлятиметься напряму на теплоелектростанції та споживачам. Очисні роботи у новому вибої веде колектив дільниці з видобутку вугілля, який очолює заслужений шахтар України Анатолій Потопа (бригадир Григорій Гнатів). У лаві експлуатується виїмковий комбайн 1ГШ-68, який попередньо був капітально відремонтований.


НОВІ ЛАВИ НА ШАХТАХ ДП «ЛЬВІВВУГІЛЛЯ»

На шахті «Степова» в стадії допрацювання запасів лава №142. З 24 липня забезпечено техвідхід лави №139 із запасами 200 тис. тонн. Планується в серпні приймання комісією лави в експлуатацію. Гірники дільниці під керівництвом Юрія Нагурського (бригадир Андрій Солтис) видобувають у добу понад тисячу тонн низкозольного вугілля, яке не потребує збагачення.

Як інформував заступник генерального директора з виробничих питань-директор дирекції з виробництва ДП «Львіввугілля» Микола Пиріг, з початку року введено в дію 7 нових лав, в стадії завершення монтажу ще чотири очисні вибої – №183 на шахті «Лісова», №593 на «Межирічанській», №364 на «Червоноградській» та №434 на «Відродження».

Цьогоріч оснащення нових лав проводиться без залучення бюджетних коштів, виключно за рахунок надходжень від реалізації вугільної продукції.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eighteen + 5 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!