Головна / Про великі підприємства / Новопризначений міністр вугільної промисловості бачить кілька варіантів розвитку галузі

Новопризначений міністр вугільної промисловості бачить кілька варіантів розвитку галузі

Через економічну кризу в Україні і зупинку роботи багатьох промислових підприємств скоротилося споживання електроенергії, відтак її стало забагато, а з покупцем на внутрішньому ринку, м’яко кажучи, не густо. Тому, Міністерство енергетики та вугільної промисловості вирішило врегулювати цю ситуацію завдяки масовому експорту електроенергії. Таку позицію озвучив під час робочої поїздки на наші терени міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик. Він прибув у Сокальський район, щоб провести нараду з керівниками вугільних підприємств Львівської та Волинської областей щодо результатів роботи та перспектив розвитку шахт. Говорячи про майбутнє вугільної галузі Ігор Носалик пропонує кілька варіантів, які дозволять забезпечити збут вугілля та відповідно отримати кошти на розвиток. Це експорт електроенергії та перехід окремих ТЕЦ з газу на чорне золото.

Також не забув Ігор Носалик і про залучення інвесторів у вугільну галузь. За 20 днів перебуванні на новій посаді він вже встиг зустрітись та переговорити із потенційними інвесторами та заручитись підтримкою послів Японії та Сполучених Штатів.

17 травня концепція буде представлена нова концепція розвитку вугільної галузі на раді реформ при Президентові України. В її основі буде людина та безпечні умови праці. Галузь буде розвиватись, як структура, яка забезпечує енергетичну незалежність нашої держави

На завершення зустрічі міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Носалик відповідав на запитання присутніх. Йшлось про вчасну виплату зарплати, підняття мінімальної заробітної плати, оздоровлення дітей та робота ПАТ «Львівська вугільна компанія. Стосовно останньої міністр розповів, що з цього приводу він розмовляв із головою ЛОДА Олегом Синюткою. Вони накреслили подальший план дій, який озвучувати поки що зарано, підкреслив Ігор Носалик.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

5 × three =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!