Про великі підприємства

На шахті “Червоноградська” оновлено техніку

Після капітального ремонту з Краматорська комбайн 1К-101У минулого тижня перед спуском тестували у мехцеху шахти «Червоноградська».

Помічник механіка дільниці №1 Дмитро Танчин та в.о. начальника дільниці з ремонту вибійного обладнання Ігор Ситко особисто їздили на завод за комбайном:

–     Ми з Дмитром на місці оглянули комбайн, перевірили його в роботі, переконалися, що він придатний для ведення робіт в наших умовах і другого вересня техніку привезли на шахту.

ОНОВЛЕНА ТЕХНІКА НА ШАХТІ «ЧЕРВОНОГРАДСЬКА»

Директор з виробництва ДП «Львіввугілля» Микола Пиріг провів виїзну нараду на шахті «Червоноградська» з заступниками директорів з виробництва та головними механіками шахт.

Микола Іванович ознайомив присутніх з технічними характеристиками комбайна 1К-101 У, наголосив на дотриманні усіх технічних умов при експлуатації шахтної техніки.

Помічник механіка видобувної дільниці Дмитро Танчин увімкнув комбайн. Інженерно-технічні працівники шахт мали змогу переконатися у якісному виконанні ремонтних робіт, висловити свої думки та обговорити їх з колегами.

10 вересня комбайн опустили в лаву №364, де він працюватиме до червня 2021 року.

Голос Сокальщини на GoogleNews