Головна / Про великі підприємства / Визначено кращі бригади з вуглевидубутку на Львіввугіллі

Визначено кращі бригади з вуглевидубутку на Львіввугіллі

Традиційно напередодні Дня шахтаря комісія з визначення кращих бригад з вуглевидобутку, проведення гірничих виробок та кращої допоміжної загальношахтної дільниці розглянула надані копальнями показники про роботу виробничих підрозділів з початку 2016 року.

Згідно з наказом від 15.08.2016 р. №157, кращими стали гірники вугле видобувної бригади Івана Троцька, начальник дільниці Степан Грицак, з шахти "Лісова". За сім місяців цього року шахтарі з лав №№173,176 видали нагора 161750 тонн високоякісного вугілля, що становить 112,3 відсотків до плану.

– Серед прохідників відзначено бригаду, яку очолює Василь Томчишин, начальник дільниці підготовчих робіт Роман Тимоць, з "Червоноградської". Прохідники за січеньлипень проклали 1050 м гірничих виробок. Зараз бригада працює у 305, 304 "біс" конвеєрних та головному південному відкотному штреках.

Колектив дільниці шахтного транспорту шахти "Відродження", де начальником Станіслав Мевша, визнано кращою допоміжною дільницею. Трудові колективи переможців привітав генеральний директор ДП "Львіввугілля" Андрій Дяченко.

Марія ЛУЦЕНКО

На знімку  (зліва направо) гірничий майстер Юрій ЖУК, ГОЗ Андрій БІЛЬСЬКИЙ, машиніст гірничих виїмкових машин Юрій ПЕТРІВСЬКИЙ та начальник вуглевидобувної дільниці Степан ГРИЦАК. Фото автора.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eight + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!