Про великі підприємства

Про будівництво житлових комплексів Park Avenue в Києві

Новинні стрічки українських ЗМІ рясніють повідомленнями про «послідовниках» сумно відомого «Еліт-Центру», що залишають інвесторів без грошей і квартир. На тлі таких повідомлень дивовижною здається інформація про успішно реалізовані проекти, які завдяки сумлінності і професіоналізму менеджерів і будівельників не закінчилися «заморожуванням» робіт і розчаруванням замовників.

Київський житловий комплекс Park Avenue вважається одним з кращих в місті. Його забудовником є ​​ізраїльська компанія Seven Hills, а генпідрядником – ТОВ «АК Інжиніринг», яке спеціалізується на проектуванні, розробці техніко-економічної документації, виконує функції генпідрядного управління, підбирає надійних постачальників і виконавців, здійснює постійний технічний нагляд і контроль якості робіт. Підприємство гарантує здачу будь-якого об'єкта, у тому числі елітного, точно в термін.

Керівником компанії ТОВ «АК Інжиніринг» з моменту її заснування є Артюх Володимир, який почав свою будівельну кар'єру в 1980 році після закінчення Макіївського інженерно-будівельного інституту. Відомий сьогодні бізнесмен Артюх Володимир починав трудову діяльність рядовим майстром, з часом ставши начальником шахтобудівельного управління. Він працював на будівельних майданчиках в Сибіру, ​​Краснодарському краї в Росії, Кіровокане у Вірменії, в багатьох містах України.

У 1999 році Артюх Володимир Григорович організував свою першу компанію – «Укрінтерстрой». На її рахунку будівництво виробничих комплексів, складна реконструкція Єнакієвського металургійного заводу, зведення і реконструкція спортивних баз, ресторанів, готелів, житлових об'єктів та заправних станцій.

У 2002 році регіональне підприємство перетворилося у всеукраїнську компанію ТОВ «АК Інжиніринг» – Донбас перестав бути єдиним місцем реалізації проектів компанії. Міста, в яких за 10 років встигла добре зарекомендувати себе компанія АК Інжиніринг, – Київ, Запоріжжя, Донецьк, Крим, Сумська область. Найбільш значимими проектами Артюх Володимир Григорович вважає будівництво спеціалізованого жіночого медичного центру «Ісіда» в 2003 році, київського бізнес-центру «Євразія» («Айсберг»), запорізького «Еко-Тауер» (2006 р.), багатофункціональних комплексів «Дипломат-Хол »і Park Avenue (2005 і 2008 рр.. відповідно). Складно переоцінити досвід, отриманий командою ТОВ АК Інжиніринг у процесі масштабної реконструкції Київського Палацу Спорту та НСК «Олімпійський» (2010-2011 рік).

Артюх Володимир не приховує грандіозних планів компанії, котра володіє більш ніж 70 висококласними інженерно-технічними фахівцями. У 2013 році компанія планує взяти участь у великих тендерах по будівництву торгового центру на Одеській трасі і реконструкції столичного універмагу.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.