Про великі підприємства

Перший заступник голови ЛОДА зустрівся із вугільниками

Сподівання на краще життя в новому році, бажання залишити проблеми в минулому – для шахтарів не справдилися.  Рік настав новий, а проблеми залишилися старі та значні. З початку року Добротвірська ТЕС ПАТ «ДТЕК «Західенерго» припинила приймати відвантажене вугілля ДП «Львіввугілля», а це заробітна плата шахтарів та життєзабезпечення держпідприємства.

З цієї нагоди, наприкінці минулого тижня в адмінбудинку ДП «Львіввугілля» за ініціативи першого заступника голови Львівської ОДА Ростислава Замлинського відбулася нарада за участю т.в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Олега Акімова, апарату управління держпідприємства, голови Сокальської РДА Романа Токая, голів шахтарських профспілок: Львівської територіальної організації Профспілки вугільників Олега Турчина та Регіонального об’єднання Незалежної Профспілки гірників України  м.Червоноград Віталія Оніжука, голів первинних організацій шахт. Повідомляє прес-служба ДП “Львіввугілля”

Перший заступник голови ЛОДА Ростислав Замлинський першочергово звернув увагу на важливі питання, які сьогодні хвилюють шахтарські колективи ДП «Львіввугілля», а це охорона праці та забезпечення засобами індивідуального захисту, вчасна виплата зарплати працівникам, безперебійне відвантаження вугільної продукції, забезпечення шахтних виробок вибуховими матеріалами. Також представник ЛОДА зосередив увагу на питаннях врегулювання відносин з контролюючими органами та реалізації інвестиційних проектів.

Уважно вислухав першого керівника ДП «Львіввугілля» Олега Акімова, профспілкових лідерів та присутніх спеціалістів, які говорили про виробничі проблеми забезпечення життєдіяльності держпідприємства та всі разом, детально і конструктивно обговорили шляхи вирішення цих проблемних питань у 2018 році як на місцевому, так і на державному рівнях. Як зауважив  перший заступник голови ЛОДА, що перш за все необхідно передбачити проблемні питання роботи держпідприємства у 2018 році задля вчасного їх вирішення. І запевнив присутніх, що і надалі Львівська обласна адміністрація триматиме руку на пульсі усіх шахтарських питань і сприятиме їх вирішенню. Підсумком 2017 року є співпраця з керівництвом Львівської ОДА, яка вже дала свої позитивні результати.

Сокаль FM

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.