Про великі підприємства

Триває підготовка шахт ДП”Львіввугілля” для роботи у осінньо-зимовий період

На початку вересня під головуванням Голови Львівської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості України Олега Турчина відбулось засідання Президії територіального комітету ЛТО ППВУ. На порядку денному – готовність шахт до осінньо-зимового періоду 2020-2021р.р..

У роботі Президії взяли участь: головний механік та головний бухгалтер держпідприємства Володимир Смага та Тарас Бабій, головні механіки шахт.

Присутні заслухали інформацію представників ДП «Львіввугілля» та відокремлених підрозділів, обговорили поточний стан справ з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період.

Значний обсяг заходів по підготовці до осінньо-зимового періоду виконаний: проведений ремонт та налагодження допоміжного обладнання котелень (вентиляторів, димотягів, мережних насосів та інше), почищені бори, проведений ремонт електромереж, з 26 запланованих проведено ремонт 18 будівель.

–         На даний час ДП “Львіввугілля” проплатило кошти на придбання колосників для ремонту рухомих решіток котлів шахт “Великомостівська” та “Лісова”, запірної арматури та повний перечень матеріалів для ремонту котла ДКВР 4/13 шахти “Відродження”, – зазначив Володимир Смага. – Ще необхідно придбати рубероїд та продовжити ремонт дахів шахти “Межирічанська”, придбати ізоматеріали для ремонту тепломереж шахт “Великомостівська”, “Лісова” та “Червоноградська”, закінчити чистку водозбірників шахт “Великомостівська”, “Степова” та “Червоноградська”, закінчити ремонт підстанцій шахт “Межирічанська” та “Відродження”.

До початку опалювального сезону буде придбано сульфовугілля та сіль технічна.

Червоноградський “УКК” відкриває курси кочегарів для укомплектування штату котелень.

До початку опалювального сезону котельні шахт будуть готові до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021р.р. – запевнив головний механік держпідприємства.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.