Про великі підприємства

Підприємства ДП «Львіввугілля» працюють в плановому режимі

Підприємства ДП «Львіввугілля» працюють в плановому режимі. Більш-менш стабілізувалась ситуація із відвантаженням вугілля на енергетику. Про це повідомив директор з економіки і фінансів ДП Олександр Горовой.

За його даними відвантажується паливо на Калуську, Трипільську і Добротвірську тепло-електростанції. В міністерстві палива та енергетики запланована нарада, основним питанням якої буде стабілізація ситуації із поставками вугілля на енергогенеруючі компанії. Участь в ній, окрім керівництва ДП «Львіввугілля», мають намір взяти і галузеві профспілкові організації вугільників.

За словами Олександра Горового, на підприємстві виплачено 23% заробітної плати за грудень 2017 року. За оперативною інформацією, з початку січня 2018 року шахтами ДП «Львіввугілля» видобуто більш як 79,5 (79 з половиною) тисяч тон рядового вугілля. Виконання плану складає понад 111%. Практично усі копальні працюють з перевиконанням завдань. Показники з проходження на шахтах ДП «Львіввугілля» станом на 22 січня також перевиконуються – із запланованих 584 метрів пройдено 647 метрів погонних виробок. Виконання з початку року складає майже 111%.

Сокаль FM

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.