Про великі підприємства

Підприємство з Яворівщини обрано однією з трьох компаній на звання “Німецька компанія року”

Підприємство з Яворівщини ДП «Роберт Бош Продакшн Україна» (Bosch) обрано однією з трьох компаній на звання «Німецька компанія року»

Цього року, німецько-українська промислово-торговельна палата вперше започаткувала вручення такої бізнес-нагороди. Критеріями номінації та нагородження була успішність, інноваційність, сталий розвиток та соціальна відповідальність. Переможців визначали шляхом оцінки журі (50%) та онлайн-голосування (50%).

Оголошення результатів відбулося на новорічному прийомі 2024 AHK Україна в Києві. Завод “Роберт Бош Продакшн Україна” було високо оцінена членами журі за екологічність та інноваційність бізнесу, також онлайн голосування показало високі результати.

Довідково, підприємство «Роберт Бош Продакшн Україна» – одне з провідних виробників автомобільних компонентів в Україні, яке входить до групи компаній Bosсh. Роботою забезпечують понад 160 місцевих мешканців. У 2022 році компанія за весь час існування виготовила рекордну кількість готової продукції – 314 тисяч штук.

Голос Сокальщини на GoogleNews