Головна / Про великі підприємства / ПОШТА ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЗРАЗКА

ПОШТА ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЗРАЗКА

ПОШТУ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЗРАЗКА відкрили минулого тижня у Червонограді.

Минулої п’ятниці фасад Центру поштового зв’язку №7 у Червонограді прикрашали різнокольорові повітряні кульки, грала музика. Відкриття реконструйованої пошти проходило урочисто. На свято прибув голова Львівської ОДА Василь Горбаль. Дівчата в українських строях зустріли його хлібомсіллю.

Першим мав слово директор Львівської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Анатолій Кидисюк.

 – Нещодавно ми відкривали центр поштового зв’язку у Буську, який обслуговує жителів чотирьох районів, оновлене відділення у Дрогобичі. Завершуємо реконструкцію нашого красеня – Львівської головпошти, на що виділено більше мільйона гривень, – сказав він. – Сьогодні свято у Червонограді. Свято не тільки поштовиків, яким створено належні, європейського зразка робочі місця, а й свято для всіх жителів, які будуть користуватися послугами пошти. Пошта нині виконує важливу соціальну функцію: ми практично доходимо в кожен дім в нашій області, адже шістсот тисяч осіб –  третя частина населення області – отримують пенсії і соціальні допомоги через пошту. Сьогодні поштовики надають близько п’ятдесяти видів послуг. Висловлюю сердечну вдячність керівництву області, голові облдержадміністрації Василю Горбалю за підтримку і розуміння наших проблем. Дякую всім будівельникам, які тут працювали, і нашим працівникам.

Анатолій Іванович вручив грамоту начальнику Центру зв’язку №7 Степану Гарвоні.

Вітаючи присутніх, Василь Горбаль, зокрема, сказав:

– Хотілось би, щоб такі свята були частіше, щоб це стало буденністю, щоб в кожному місті, містечку, селі відкривали поштові відділення. Щоб Україна будувалася. Щоб пошта приносила тільки приємні новини.

Технічний директор ДП «Львіввугілля» Олег Акімов підкреслив, що оновлений центр зв’язку – перша ластівка в місті.

– Найближчим часом у Червонограді відкриємо пологовий дім, а невдовзі – нову шахту №3 «Червоноградська», – продовжив він.
Зі святом присутніх також привітав Червоноградський міський голова Ігор Чудійович. Усім гостям вручили букети квітів.

Урочисто перерізають стрічку і присутні заходять в середину приміщення.  Його освячують настоятелі церков св. Йосафата і св. Володимира отці Роман і Михайло.

Поштовий зал світлий і просторий. Тут можна надіслати і отримати лист, бандероль, придбати поштові листівки і канцтовари…
…Ще довго лунали музика, дзвінкий спів учнів дев’ятої школи. А потім поштовики розпочали звичний робочий день. Що ж, хотілося б, щоб і в Сокалі пошта була більш сучасною.

Валентина БЛУДОВА.

Фото автора.
 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

four − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!