Головна / Про великі підприємства / На шахті «Степова» відбувся практикум для фахівців з охорони праці

На шахті «Степова» відбувся практикум для фахівців з охорони праці

У рамках проєкту Міжнародної організації праці «Поліпшення стану безпеки та гігієни праці у гірничодобувній промисловості України» відбувся практикум на шахті «Степова» для  провідних фахівців з охорони праці держпідприємств та шахт усіх вугільних регіонів України.

Участь у заході взяв заступник начальника управління охорони праці, промислової безпеки та цивільного захисту Мінекоенерго Ігор Ященко.

Т.в.о. генерального директора ДП “Львіввугілля” Олег Акімов привітав учасників заходу та наголосив на важливості співпраці з МОП для держпідприємства.

Ігор Ященко  зазначив, що МОП у партнерстві з профільним міністерством розпочала проєкт з підвищення безпеки праці на “Степовій” невипадково, адже ця шахта – флагман не лише серед вугільних підприємств Львівщини, але й всього видобувного держсектору. На завершальному заході буде підбито підсумки впровадження ризико-орієнтованого підходу до безпеки праці.

ПРАКТИКУМ МОП З БЕЗПЕКИ ПРАЦІ НА «СТЕПОВІЙ»

Про те, як працює нині “Степова” і оновлення системи безпеки праці, інформували керівник шахти Микола Клюка та головний інженер Володимир Торопов. Голова РО НПГУ м. Червонограда Мирослава Кафтан подякувала МОП за увагу до безпеки праці українських гірників.

Огляд проєкту, що здійснюється на цій шахті, провела національний координатор МОП Ірина Вінтонюк. На її думку, мета проєкту досягнута – усі учасники тренінгів добре орієнтуються в оцінці ризиків виробництва для безпеки працюючих та, головне, можуть навчати такому підходу інших працівників.

Довідково:

  • Міжнародна організація праці за підтримки уряду Канади впроваджує проєкт технічного співробітництва з надання підтримки у діях України, спрямованих на поліпшення стану безпеки та гігієни праці у гірничодобувній галузі. Головною метою проєкту є зниження нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в гірничодобувній промисловості держави шляхом розробки сучасних підходів з безпеки та гігієни праці.
  • У червні 2017 року делегація МОП завітала у ДП «Львіввугілля» для оцінки потреб у сфері безпеки та гігієни праці, що ляже в основу Проєкту «Поліпшення стану безпеки та гігієни праці у гірничодобувній промисловості України».
  • У березні та жовтні 2018 року на базі ДП «Львіввугілля» в рамках цього проєкту відбувалися семінари-тренінги, що збирали фахівців з охорони праці вугільної галузі України.
  • Шахта «Степова» стала пілотним підприємством для втілення проєкту – нової системи управління охороною праці, основою якої є міжнародний ризикоорієнтований підхід.
  • У грудні 2019 року на базі ДП «Львіввугілля» відбувся триденний тренінг Міжнародної організації праці для інженерно-технічного персоналу шахт.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

two × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!