Про великі підприємства

Працівникам ДП «Бродівського лісового господарства», які протестували проти звільнення директора було надано висновки аудиту щодо порушень на підприємстві

Відбувся діалог з представниками колективу ДП «Бродівське лісове господарство»

Сьогодні, 04 січня 2022 року, у Львівські обласній державній адміністрації відбулась зустріч заступника голови Львівської ОДА Юрія Бучка, начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолія Дейнеки з представниками трудового колективу державного підприємства «Бродівське лісове господарство» з питання звільнення директора підприємства Ореста Ониськіва із займаної посади. Про це Голосу Сокальщини повідомила прес-служба Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Анатолій Дейнека у вигляді презентації представив висновки аудиту проведеного у ДП «Бродівське лісове господарство». Він охарактеризував виявлені порушення і недоліки, які призвели до незадовільної оцінки з лісокультурної діяльності підприємства за результатами аудиту.

Львівським ОУЛМГ проведено аудит оцінки якості лісокультурного виробництва ДП «Бродівський лісгосп» (аудиторський звіт від 15.09.2021). Аудит проведено з 30.08.2021 по 15.09.2021. В результаті проведення аудиту оглянуто 113 ділянок, з них: 56 ділянок природного поновлення, 56 ділянок лісових культур, 1 ділянка – зруб.

З 56 оглянутих ділянок природного поновлення 10 ділянок виявились незадовільними

З 56 оглянутих ділянок лісових культур 5 ділянок виявились незадовільними, а на 4-х ділянках лісові культури визнано такими, що загинули. Всього виявлено 15 незадовільних ділянок та 4 ділянки з загиблими лісовими культурами.

У відповідності до критеріїв оцінки для надання аудиторського висновку (додаток 3 Порядку здійснення внутрішнього аудиту в системі Державного агентства лісових ресурсів України, затвердженого наказом №210 від 02.07.2020) якщо встановлено більше 10 нефінансових порушень – висновок негативний.

За результатами аудиту оцінки якості лісокультурного виробництва ДП «Бродівський лісгосп» встановлено 19 ділянок з незадовільним станом лісокультурного виробництва, отже встановлено 19 нефінансових порушень – висновок негативний.

Після виступу начальника управління представники Бродівського лісгоспу висловили свої позиції щодо виявлених порушень.

За результатами зустрічі Львівська облдержадміністрація скерує Державному агентству лісових ресурсів України матеріали аудиту, заперечення Бродівського лісгоспу щодо них, з метою об’єктивного вивчення та реагування на звернення трудового колективу підприємства щодо звільнення Ореста Ониськіва із займаної посади.

Довідково. Працівники Бродівського лісгоспу розпочали мирні акції протесту та мітинги, оскільки наказом голови Державного агентства лісових ресурсів України від 29 грудня 2021 року звільнено Ореста Ониськіва із займаної посади директора ДП «Бродівське лісове господарство» за результатами проведеного аудиту діяльності щодо оцінки якості лісокультурного виробництва. По досліджуваному підприємству отримано негативний аудиторський висновок.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.