Про великі підприємства

Представники Держпраці розглянули програму розвитку гірничих робіт ДП “Львіввугілля”

ПРЕДСТАВНИКИ ДЕРЖПРАЦІ РОЗГЛЯНУЛИ ПРОГРАМУ РОЗВИТКУ ГІРНИЧИХ РОБІТ ДП «ЛЬВІВВУГІЛЛЯ»

2 грудня відбулася нарада щодо погодження планів розвитку гірничих робіт вугільних шахт на 2022 рік в частині їх безпечного ведення та розгляду окремих питань стану охорони праці на вугільних підприємствах ДП «Львіввугілля».

Головував на нараді перший заступник начальника Головного управління Держпраці у Львівській області Микола Прокоп´як. У складі комісії були начальник Управління гірничого нагляду ГУ Держпраці у Львівській області Володимир Осадця, заступник начальника управління-начальник відділу нагляду у вугільній промисловості Василь Марцинюк та заступник командира Львівсько-Волинського воєнізованого гірничорятувального загону Валерій Воробей.

В.о. технічного директора-першого заступника генерального директора ДП «Львіввугілля» Олександр Сафонов і заступник генерального директора з охорони праці Валерій Соколовський надали на розгляд комісії інформацію про плани гірничих робіт, графіки введення-вибуття очисних вибоїв та проведення гірничих виробок на 2022 рік, про забезпечення засобами індивідуального та колективного захисту, пожежно-зрошувальним трубопроводом, виконання плану капітальних ремонтів стволів та стаціонарних установок у першому півріччі 2022 року та інші важливі питання по держпідприємству.

ПРЕДСТАВНИКИ ДЕРЖПРАЦІ РОЗГЛЯНУЛИ ПРОГРАМУ РОЗВИТКУ ГІРНИЧИХ РОБІТ ДП «ЛЬВІВВУГІЛЛЯ»

Поокремо розглянуто програми розвитку гірничих робіт шахт. Участь у нараді взяли директори вугільних підприємств, їх заступники з охорони праці та головні маркшейдери.

За результатами наради буде виданий протокол щодо розвитку гірничих робіт держпідприємства на 2022 рік  ГУ Держпраці у Львівській області.

Прес-служба ДП “Львіввугілля”

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen + 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.