Головна / Про великі підприємства / Шахти Львівщини можуть бути прибутковими, – на зустрічі представників ДП «Львіввугілля» з головою ЛОДА

Шахти Львівщини можуть бути прибутковими, – на зустрічі представників ДП «Львіввугілля» з головою ЛОДА

21 лютого у Львівській облдержадміністрації відбулася зустріч т. в. о. генерального директора ДП “Львіввугілля” Олега Акімова, голів шахтарських профспілок Олега Турчина та Мирослави Кафтан з головою ЛОДА Максимом Козицьким за участі депутата облради Ігоря Грабінського. Олег Акімов розповів про поточну роботу і проблемні питання вугільників.

Шахти Львівщини можуть бути прибутковими. Однак вони потребують модернізації та фінансових вливань.

Максим Козицький погодився, що “вугільні підприємства області потребують інвестицій у розвиток і модернізацію зі збереженням при цьому основної частини робочих місць. Якщо є кілька перспективних шахт, то варто зосередити усі зусилля саме на них. Центральна влада має своє бачення ситуації, однак фахівці на місцях бачать ситуацію краще”, – відзначив він. Також обговорено необхідність змін до законодавства України в частині реструктуризації та ліквідації заборгованості підприємств до бюджету та соціальних фондів, за спожиту електроенергію.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

13 − eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!