Головна / Про великі підприємства / Шахти Львівщини можуть бути прибутковими, – на зустрічі представників ДП «Львіввугілля» з головою ЛОДА

Шахти Львівщини можуть бути прибутковими, – на зустрічі представників ДП «Львіввугілля» з головою ЛОДА

21 лютого у Львівській облдержадміністрації відбулася зустріч т. в. о. генерального директора ДП “Львіввугілля” Олега Акімова, голів шахтарських профспілок Олега Турчина та Мирослави Кафтан з головою ЛОДА Максимом Козицьким за участі депутата облради Ігоря Грабінського. Олег Акімов розповів про поточну роботу і проблемні питання вугільників.

Шахти Львівщини можуть бути прибутковими. Однак вони потребують модернізації та фінансових вливань.

Максим Козицький погодився, що “вугільні підприємства області потребують інвестицій у розвиток і модернізацію зі збереженням при цьому основної частини робочих місць. Якщо є кілька перспективних шахт, то варто зосередити усі зусилля саме на них. Центральна влада має своє бачення ситуації, однак фахівці на місцях бачать ситуацію краще”, – відзначив він. Також обговорено необхідність змін до законодавства України в частині реструктуризації та ліквідації заборгованості підприємств до бюджету та соціальних фондів, за спожиту електроенергію.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

seven + fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!