Про великі підприємства

Призначено виконуючого обов’язки генерального директора КП ТРК «Сокаль»

Голова Сокальської районної ради Микола Пасько підписав розпорядження про призначення в.о. генерального директора КП ТРК «Сокаль» Сокальської районної ради.  Новим керівником радіостанції стала Марія Корінь.

Цьому рішенню передувала зустріч очільника райради із трудовим колективом ТРК. На профспілкових зборах працівники обговорили та запропонували кандидатуру саме Марії Корінь на посаду в.о. генерального директора, враховуючи її багаторічний досвід роботи на радіо «Сокаль». Вже 11 років вона працює на телерадіокомпанії, останні 8 років є незмінною ведучою ефіру,  має вищу освіту за спеціальністю «Журналістика» – повідомили у Сокальській районній раді.

.

Вже у середу, 10 квітня новий керівник ТРК, головний бухгалтер Надія Мицик, менеджер з реклами Людмила Шакірова зустрілись із головою районної ради Миколою Паськом. Вони обговорили фінансові проблеми, що склалась на підприємстві та шляхи їх вирішення.

Марія Корінь та Микола Пасько підписали договір на системне інформування про діяльність Сокальської районної ради та органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, поширення суспільно-важливої інформації в ефірі комунального   підприємства ТРК «Сокаль».

Нагадаємо, що 28 березня сесія Сокальської районної ради, на підставі заяви генерального директора КП ТРК «Сокаль» Олександра Новацького про те, що він немає наміру продовжувати контракт, звільнила його з займаної посади з 6 квітня 2019 року.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.