Про великі підприємства

Програма розвитку вугледобувних підприємств Львівщини: дві копальні Львіввугілля – перспективні, три – приватні, одна – неперспективна

Подальша доля Львівсько-Волинського вугільного басейну та їх вуглевидобувних підприємств

Згідно протоколу розгляду програм розвитку виробничо-господарської діяльності державних вуглевидобувних підприємств у 2019 році, проектів програм на 2020 рік та подальшого перспективного розвитку від 19 листопада – 4 грудня 2019 року затверджено наступні результати. Про це Голосу Сокальщини повідомив Олег Стельмах.

За результатами розгляду та обговорень ухвалили:

8. ДП “Львіввугілля”

8.1. Визнати ВП “Шахта “Степова” та ВП “Шахта “Лісова” підприємствами, що мають перспективу подальшого розвитку та беззбиткового рівня виробничо-господарської діяльності.

8.2. Визнати доцільною реалізацію державно-приватного партнерства на ВП “Шахта “Межирічанська”, ВП “Шахта “Відродження” та ВП “Шахта “Червоноградська”.

8.3. Визнати ВП “Шахта “Великомостівська” як неперспективне підприємство та рекомендувати розглянути питання щодо можливості перспективи його подальшого розвитку на черговому засіданні Секції “Вугільна промисловість” Науково-технічної ради Міністерства.

10. ПАТ “Шахта “Надія”

Визнати ефективними результати виробничо-господарської діяльності ПАТ “Шахта “Надія” як підприємства, що доробляє залишкові запаси вугілля.

12. Керівникам вуглевидобувних підприємств:

…ДП “Львіввугілля” (Акімову О.А) надати до Міністерства свої пропозиції щодо:

12.1. подальшої реорганізації очолюваних ними підприємств в частині концентрації усіх кадрових, фінансових та матеріальних ресурсів на перспективних шахтах;

12.2. пропозицій щодо подальшої роботи неперспективних шахт в ринкових умовах та з урахуванням обмеженості фінансових ресурсів державного бюджету.

13. Керівникам усіх вуглевидобувних підприємств, які за результатами розгляду програми визначаються як неперспективні:
вивчити досвід роботи ПАТ “Шахта “Надія”, та, у разі необхідності, відвідати разом з відповідними фахівцями зазначене підприємство з метою набуття досвіду ефективної виробничо-господарської діяльності.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.