Головна / Про великі підприємства / Прокуратура Сокальщини провела перевірку на ДП «Львіввугілля»

Прокуратура Сокальщини провела перевірку на ДП «Львіввугілля»

Прокуратурою Сокальського району в порядку нагляду за додержанням і застосуванням Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» проведено перевірку в одному з підрозділів ДП «Львіввугілля», під час якої виявлено порушення законодавства в цій сфері.
У відповідності до ч. І ст. 14 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» посадові особи юридичних осіб публічного права зобов'язані уживати заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів та невідкладно у письмовій формі повідомляти безпосереднього керівника про наявність конфлікту інтересів.

Натомість, керівником зазначеного відокремленого підрозділу не вжито заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів і невідкладно не повідомлено безпосереднього керівника щодо роботи у безпосередньому підпорядкуванні його близьких родичів. А відтак останнім вчинено адміністративне правопорушення, передбачене ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні право-порушення, неповідомлення особою безпосереднього керівника у випадках, передбачених законом, про наявність конфлікту інтересів.
Прокуратурою району за даним фактом складено протокол про вчинення адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого статтею 172-7 КУпАП, який розглянуто судом, особу визнано винною та накладено на неї адміністративне стягнення.

Георгій НЕКРИЛОВ,
прокурор району.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

sixteen − 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!