Про великі підприємства

18 лютого відбувся розгляд програми розвитку виробничо-господарської діяльності у 2022 році шахт ДП «Львіввугілля»

РОЗГЛЯД ПРОГРАМИ ВИРОБНИЧО-ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДП «ЛЬВІВВУГІЛЛЯ»

Участь у розгляді взяли провідні спеціалісти апарату управління, директори та головні інженери шахт, їх заступники з економічних та фінансових питань, головні маркшейдери.

В зв’язку з доопрацюванням запасів шахти «Великомостівська» директори та спеціалісти кожної шахти представляли скориговану програму розвитку виробничо-господарської діяльності підприємств на 2022 рік.

Враховуючи завершення робіт на «Великомостівський» розглядалося питання по забезпеченню роботою працівників шахти на інших підприємствах ДП «Львіввугілля».

Першими вивільнитимуться прохідники. Колективи дільниць прохідницьких робіт №1 і №2 стовідсотково будуть забезпечені роботою.

Першочергове завдання адміністрації держпідприємства зберегти виробничий потенціал ДП «Львіввугілля», людей – згуртовані колективи кваліфікованих робітників, надати їм хороші умови праці. До кінця поточного року кожен працівник шахти «Великомостівська» буде забезпечений роботою в складі своєї дільниці.

Якщо в цей період стагнації ми самі не змінимо своє бачення, в ближньому майбутньому на позитивний результат розраховувати не варто. Тому сьогодні потрібно зосередитись на стратегічних питаннях розвитку підприємства.65823035

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.