Про великі підприємства

Сьогодні шахтарі “Львіввугілля” отримають частину заробітної плати за вересень

За інформацією головного бухгалтера Тараса Бабія, сьогодні, 29 жовтня, поступили кошти (попередня оплата за вугільну продукцію) на виплату заробітної плати в розмірі 13% за вересень поточного року (20 млн грн.).

Загалом буде виплачено 13% зарплати за вересень 2019 року. Кошти поступають на особові рахунки працівників держпідприємства.

Нагадаємо, що сьогодні гірники шахти “Великомостівська” достроково виконали річний план з видобутку вугілля

Станом на 29 жовтня держпідприємство винне енергетикам ще товарної продукції на 28 млн грн. Після розмови з т.в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Олегом Акімовим керівництво ПАТ «Центренерго» взяло до уваги складну ситуацію з виплатою зарплати гірникам і з розумінням поставилося до неї. Досягнуто домовленість щодо здійснення подальшої передоплати за реалізацію вугільної продукції. Кошти, що заходять ПАТ «Центренерго» від енергоринку, будуть відразу направлятися на рахунки ДП «Львіввугілля» на погашення заборгованості із зарплати шахтарям за вересень. Це буде здійснено щоденними траншами по 20 млн грн протягом 29, 30, 31 жовтня,1 листопада (вівторок, середа, четвер, п’ятниця), всього 80 млн грн. Цими коштами буде виплачено 50% заробітної плати за вересень.

На цьому тижні у Верховній Раді України планується розгляд у другому читанні законопроекту №2283 «Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2019 рік”, що передбачає виділення 1 млрд грн на виплату заборгованості із зарплати працівникам державного сектору вугільної галузі.

28 жовтня після зустрічі з Прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком голови шахтарських профспілок Віктор Турманов та Михайло Волинець повідомили, що, за словами Голови Уряду, після прийняття Закону потрібно мінімум 7-10 днів на підготовку документів щодо розподілу коштів, процедуру узгодження у Міністерстві енергетики та захисту довкілля, Міністерстві фінансів України та Держказначействі.

Виплата 54% зарплати за серпень 2019 року здійснюватиметься за рахунок коштів державної фінансової підтримки, коли вони надійдуть у ДП «Львіввугілля».

Прес-служба ДП «Львіввугілля»

750809632
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.