Головна / Про великі підприємства / Семеро посадовців шахти «Межирічанська» мають сплатити штрафи по 850 грн

Семеро посадовців шахти «Межирічанська» мають сплатити штрафи по 850 грн

Сімох посадових осіб держпідприємства «Львіввугілля» притягнуто до адміністративної відповідальності за корупцію. Факти правопорушень фінансового контролю на підприємстві виявила Червоноградська місцева прокуратура.

«За ст. 172-6 КУпАП – порушення вимог фінансового контролю – визнано винними семеро службових осіб державного підприємства «Львіввугілля, а також його структурних підрозділів», – йдеться у повідомленні прокуратури Львівської області.

Встановлено, що семеро працівників підприємства без поважних причин несвоєчасно заповнили на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларації. Зокрема, відповідно до судових рішень, які оприлюднено у єдиному реєстрі судових рішень, штраф у 850 грн має сплатити заступник директора шахти з виробництва ВП «Шахта «Межирічанська» ДП «Львіввугілля» Володимир Смеречанський, головний інженер шахти Андрій Бециль та начальники відділу організації праці і заробітної плати цього ж підприємства Костянтин Сметанський та Валентина Александрова, а також головний механік підприємства Андрій Сміхура.

Заступник директора з господарських питань цього підприємства Ігор Соловей, якого теж звинувачують у порушенні, на судове засідання не з’явивися. Розгляд справи перенесли на 23 жовтня.

Загалом до дисциплінарної відповідальності притягнуто 19 посадових осіб зазначеного підприємства. Робота у вказаному напрямку триває.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

ten + sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!