Головна / Про великі підприємства / Шахта “Надія” підписала договір з фігурантами «чорного списку» АМКУ, – аудитори

Шахта “Надія” підписала договір з фігурантами «чорного списку» АМКУ, – аудитори

Західний офіс Держаудитслужби підтвердив виявлені порушення у двох закупівлях, де замовники, Національна академія сухопутних військ та ПАТ «Шахта «Надія», обрали за результатами конкурсу постачальників із «чорного списку» АМКУ. Про це стало відомо з відповідей аудиторів на звернення ГО «Центр громадського моніторингу та досліджень», пишуть «Наші Гроші. Львів».

Як відомо, до цього списку вносять юридичних та фізичних осіб-порушників, які спотворили результати торгів. Протягом трьох років з дати винесення рішення АМКУ з такими учасниками не дозволено підписувати договори за результатами торгів.

Так, згідно із Реєстром про зведені відомості рішення органів Антимонопольного комітету, підприємець Петро Боднарчук ще у листопаді 2015 року порушив законодавство, однак у травні 2017 року академія уклала з ним договір на 3,6 млн грн про закупівлю сиру.

Так само ПАТ «Шахта «Надія» замовила гвинтовий блок у ПАТ «Науково-виробниче акціонерне товариство ВНДІкомпресормаш», яке було внесено до чорного списку Луганським АМКУ ще у листопаді 2016 року.

У цих двох випадках Західний офіс Держаудитслужзби надіслав порушникам рекомендації усунути виявлені порушення, розірвати договір та притягнути до відповідальності винних осіб.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

2 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!