Про великі підприємства

Шахта “Відродження” виконала річний план з видобутку вугілля

Колектив гірників відрапортував: 13 листопада достроково виконано річний план з видобутку вугілля – 190 тисяч тонн.

Фактичний середньодобовий видобуток по шахті склав 706 т/добу. Середньомісячна продуктивність праці гірника очисного вибою – 139, 2 т/міс.

Шахтарів дільниці з видобутку вугілля (начальник Віталій Смуляк, бригадир Михайло Козакевич), які після четвертої зміни вийшли з кліті з символічною брилою, привітали із трудовими здобутками заступник генерального директора з виробничих питань-директор дирекції з виробництва ДП «Львіввугілля» Микола Пиріг, заступник технічного директора держпідприємства Сергій Руденко, директор шахти Павло Овчінніков та працівники копальні.

У вітальній адресі т.в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Олег Акімов побажав гірникам міцного здоров’я, миру та злагоди і подальших успіхів у роботі.

Очікується, що завдяки високій продуктивності праці до календарного Нового року з надр «Відродження» буде видобуто ще понад 30 тис. тонн вугілля.

ШАХТА «ВІДРОДЖЕННЯ»: З РІЧНИМ ПЛАНОМ НА-ГОРА
ШАХТА «ВІДРОДЖЕННЯ»: З РІЧНИМ ПЛАНОМ НА-ГОРА

ШАХТА «ВІДРОДЖЕННЯ»: З РІЧНИМ ПЛАНОМ НА-ГОРА
Під час урочистих зборів у загальній технарядній до вітань долучився голова Львівської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості України Олег Турчин. Кращим працівникам шахти вручено грамоти та подяки від Львівської облдержадміністрації, Червоноградської міської ради, Сокальської райдержадміністрації, ДП «Львіввугілля».

Прес-служба “Львіввугілля”

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.