Головна / Про великі підприємства / Шахтарі Львівщини щороку зустрічають своє професійне свято виробничими досягненнями

Шахтарі Львівщини щороку зустрічають своє професійне свято виробничими досягненнями

Незабаром День шахтаря, який відзначатимуть 25 серпня, в останню неділю місяця. Цього дня ми віддаємо належне самовідданій праці багатотисячного колективу гірників. Тяжка та небезпечна професія шахтаря. Це ремесло воістину сміливих і відважних людей, які день у день, спускаючись у земні надра, видобувають «чорне золото» – запоруку успішного розвитку економіки країни.

Своє професійне свято представники мужньої професії відзначають згідно з затвердженою у 1947 році постановою про офіційне святкування Дня шахтаря в останню неділю серпня. Відтоді в цей день представники шахтарської когорти збираються в містах і селищах, аби поспілкуватися, згадати про трудові будні, а кращі з кращих отримують нагороди за продуктивну працю.

Як повідомила керівник інформаційної служби ДП «Львіввугілля» Марія Коноплицька, підготовкою до свята займається оргкомітет під головуванням в. о. генерального директора держпідприємства Петра Солонинки. До складу комітету увійшли керівники служб держпідприємства, голова Львівської терорганізації Укрвуглепрофспілки Олег Турчин і голова Регіонального об’єднання Незалежної профспілки гірників України м. Червоноград Михайло Шабля. Підготовка до свята проходить згідно з затвердженими заходами, в яких липеньсерпень 2013 року оголошено місяцями високопродуктивної та якісної праці з вуглевидобутку та проходження гірничих виробок.

Шахтарі Львівщини щороку зустрічають своє професійне свято виробничими досягненнями. Тому напередодні оголошується трудове змагання між дільницями та бригадами шахт на кращі показники з вуглевидобутку та проходки.

Приурочені до Дня шахтаря заходи розпочнуться на вугільних підприємствах, а урочисті збори відбудуться наступного дня у Червоноградському Народному домі. Делегації представників шахтарської когорти та ветерани праці зможуть переглянути телефільм, підготовлений ТРС «Шахтарські горизонти» (завідувач Марина Громик) та ознайомитися з публікаціями на шахтарську тематику в шахтарській газеті «Гірник» (редактор Лариса Гуменюк).

Саме ж святкування в Червонограді, Соснівці та селищі Гірник пройде 25 серпня. Цього дня з нагоди професійного свята шахтарів державні, галузеві та регіональні нагороди отримають кращі гірники. Біля пам’ятника «Загиблим шахтарям» відбудеться панахида в пам’ять про тих, хто не повернувся з вугільних забоїв.

День шахтаря – воістину народне свято. Тому в шахтарських містах і селищах цього дня масово пройдуть народні гуляння, концерти на відкритих майданчиках, виставкипродажі та розважальнокультурні заходи.

…Шахтарі Прибужжя розпочали трудову виробничу вахту між видобувними та прохідницькими дільницями і бригадами, присвячену 66ій річниці професійного свята – Дня шахтаря.

Лариса ГУМЕНЮК.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eight − 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!