Головна / Про великі підприємства / Щедрі надра копальні “Межирічанська”

Щедрі надра копальні “Межирічанська”

Упевнено входить в режим ефективного господарювання шахта "Межирічанська" (директор, кандидат технічних наук Ярослав Наливайко).

– За підсумками першого кварталу цього року,  розповідає заступник директора з економічних питань Галина Пелех,  гірники підприємства виробили на 4 мільйони 302 тисячі гривень більше товарної продукції, ніж за аналогічний період 2012ого.

– Наші люди розуміють, додає керівник підприємства Я. Наливайко, якщо краще працюватимуть, більше зароблятимуть.
На шахті розроблена чітка програма відпрацювання лав, що дозволяє подальший стабільний вуглевидобуток. Нині тут в роботі 185 низькозольний очисний забій по Сокальському пласту. Одночасно готують до експлуатації 186 лаву, а в перспективі  запустити і 389 забій по Західному Бугу.

Вдень і вночі крутяться шківи на копрах шахти "Межирічанська". Невтомно скіпи підіймають  нагора високоякісне вугілля. Вугілля, в яке вкладена праця і директора, і простого гірника.

– У свою чергу, розповідає головний інженер підприємства Андрій Бециль,  успішно прокладають шлях до вугілля наші прохідники.

До речі, в цьому році підземні скороходи шахти "Межирічанська" планують прокласти понад чотири кілометри гірничих виробок. Надра копальні щедрі  будуть повні скіпи, а люди тут працьовиті, їм би нову техніку.

Марія КОНОПЛИЦЬКА.

На фото: прохідники дільниці ДПР шахти "Межирічанська".
Знімки Тараса Ткача, Олександра Харламова.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

thirteen − 1 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!