Про великі підприємства

Через загрозу вимкнення електроенергії усі кошти за вугільну продукцію ДП “Львіввугілля” скерувало на оплату боргу енергетикам

Станом на сьогодні у ДП “Львіввугілля” склалась критична ситуація

Як це неодноразово відбувалося на копальнях, розташованих на Сході України, та на шахті Надія”, енергетики через значну заборгованість ДП “Львіввугілля”- 41 млн грн – погрожують вимкнути живлення.

16 грудня в ДП «Львіввугілля» поступили кошти від реалізації вугільної продукції в сумі 20 млн грн. З метою запобігти знеструмленню шахт найближчими днями, що призвело б до небезпечних наслідків – загазування та затоплення гірничих виробок, було необхідно терміново сплатити борг за електроенергію. Усі кошти, що надійшли за реалізовану вугільну продукцію, у повному обсязі скеровані на сплату цього боргу.

Надходження бюджетних коштів (з виділених для усіх вугільних підприємств державного сектору 1,4 млрд. грн) на виплату заробітної плати усім працівникам ДП “Львіввугілля” очікується після 21 грудня 2020 р. Буде виплачено заборгованість за вересень, жовтень, листопад та додатково аванс за грудень 2020 р.

 

ЩОБ НЕ ДОПУСТИТИ ЗУПИНКУ РОБОТИ ШАХТ ЧЕРЕЗ ЗНЕСТРУМЛЕННЯ

🔺Станом на сьогодні у ДП “Львіввугілля” склалась критична…

Опубліковано ДП “Львіввугілля” Середа, 16 грудня 2020 р.

Голос Сокальщини на GoogleNews