Головна / Про великі підприємства / Сьогодні гірники “Львіввугілля” повинні отримати всю зарплату за серпень і вересень, а також частину за жовтень

Сьогодні гірники “Львіввугілля” повинні отримати всю зарплату за серпень і вересень, а також частину за жовтень

Після зустрічі керівництва ДП «Львіввугілля» і шахтарських профспілок з головою Львівської облдержадміністрації Маркіяном Мальським, яка відбулась 12 листопада, очільник області проінформував Президента України Володимира Зеленського про кризову ситуацію з виплатою заборгованості із заробітної плати шахтарям.

За повідомленням прес-служби ДП «Львіввугілля», Глава держави одразу викликав Прем’єр-міністра України Олександра Гончарука і поставив завдання – терміново забезпечити виплату гірникам виділеного з держбюджету мільярду гривень. На сьогодні кошти розподілено та відправлено на держказначейство.

На виплату заборгованої зарплати ДП «Львіввугілля» отримало 225 млн 523 грн. В авральному порядку відкрито рахунки, ведеться комп’ютерний набір платіжних доручень у бухгалтерії. 14 листопада кошти повинні надійти на особові рахунки працівників держпідприємства. Буде доплачено усю зарплату за серпень і вересень (тобто повністю, до 100% закрито місяці) та 43% за жовтень, крім виплат контрактникам та за лікарняні листки – їх буде здійснено при надходженні коштів за реалізовану товарну продукцію.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

7 + 9 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!