Головна / Про великі підприємства / Станом на 1 серпня 2019р на шахтах ДП “Львіввугілля” в монтажі знаходяться п’ять лав

Станом на 1 серпня 2019р на шахтах ДП “Львіввугілля” в монтажі знаходяться п’ять лав

За інформацією в.о. заступника генерального директора з виробничих питань Сергія Смеречанського, протягом січня-травня та в липні 2019 колективи шахт ДП «Львіввугілля» працювали з виконанням встановлених завдань з вуглевидобутку та проходження гірничих виробок.

З початку року в зв’язку з важкими гірничо-геологічними умовами передумовленими переходом зі штреку в штрек шахта «Великомостівська» не виконувала планові завдання. На сьогодні колектив природні перепони подолав. На шахту були поставлені нові акумуляторні батареї і колектив копальні з початку серпня вийшов на заплановані показники 600 тонн на добу, а з введенням лави №117 очікується збільшення відвантаження вугільної продукції до 850 тонн на добу.

Станом на 1 серпня 2019р на шахтах ДП «Львіввугілля» в монтажі знаходяться п’ять лав: «Червоноградська» №363, «Межирічанська» №378 та №594, «Великомостівська» №117, «Відродження» №168.

Проводиться згідно графіка демонтаж лави №134/1 на шахті «Степова».

Прес-служба ДП «Львіввугілля»

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

20 + 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!