Головна / Про великі підприємства / У ДП “Львіввугілля” підбито підсумки трудового змагання серед вуглевидобувних та прохідницьких бригад

У ДП “Львіввугілля” підбито підсумки трудового змагання серед вуглевидобувних та прохідницьких бригад

Напередодні Дня шахтаря у ДП "Львіввугілля" традиційно підбито підсумки трудового змагання серед вуглевидобувних та прохідницьких бригад.

Комісію з підведення підсумків змагання очолив в. о. директора з економіки держпідприємства Тарас Бабій, також у її складі були два лідери профспілок  голова Львівської терорганізації Укрвуглепрофспілки Олег Турчин та голова Регіонального об’єднання НПГУ м. Червонограда Михайло Шабля. Рішенням держпідприємства від 17. 08. 2011 р. комісія затвердила список переможців.

Вуглевидобувна бригада заслуженого шахтаря України Романа Боднаря (начальник дільниці Олександр Троцько) з шахти "Відродження" здобула перше місце та премію 18 тис.  грн. Другим став колектив бригади Ярослава Бурлаченка з "Великомостівської" (начальник дільниці заслужений шахтар України Анатолій Потопа). Бронза у шахти "Червоноградська"  бригаді Олега Івануси (начальник дільниці заслужений шахтар України Іван Плешинець) присуджено третє місце.

Найкращими серед прохідників стали гірники з бригади Василя Самсіна з шахти "Лісова" (начальник ДПР Степан Захарко). Під керівництвом бригадира Андрія Ахтянкіна працю•ють срібні призери  бригада прохідників з "Відродження" (начальник ДПР Андрій Куц). Третім став колектив бригади Івана Пукача з шахти "Степова" (начальник ДПР Василь Майдюк). Усіх переможців нагороджено грошовими преміями.

А за вагомий внесок за період трудової вахти відзначено також видобув ну бригаду Івана Троцька (начальник дільниці Степан Грицак) та прохідницьку бригаду Богдана Гайдюка з шахти "Лісова".

Марія ЛУЦЕНКО.
 

На фото: зліва – прохідницька бригада Василя Самсіна з шахти "Лісова"; справа – в.о. генерального директора ДП "Львіввугілля" Микола Клюка (в центрі) та лідери профспілок  Олег Турчин (справа) і Михайло Шабля (зліва).

Фото Тараса ТКАЧА.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

20 − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!