Про великі підприємства

Усі побутові клієнти ТОВ «Львівгаз збут» будуть забезпечені газом

Не зважаючи на російську агресію, наша компанія працює над забезпеченням стабільного газопостачання у домівки українців.

Ми продовжуємо постачати газ за встановленими до 01 травня 2022 року тарифами «Твій газ Річний» і «Твій газ Рівномірний платіж» за ціною 7,99 гривень за кубічний метр.

Наразі ми не відключаємо наших клієнтів за борги і готові надати канікули по сплаті за спожитий газ.

Ми кожного дня працюємо над тим, аби країна максимально, наскільки це можливо, була забезпечена газом та електроенергією.

Всі онлайн сервіси ТВІЙ ГАЗЗБУТ і 104.ua працюють стабільно. Оператори кол-центру 104.ua намагаються не пропустити жодного дзвінка.

Наша компанія і всі її співробітники беруть активну участь у захисті країни від агресора, ми допомагаємо бійцям територіальної оборони і Збройним Силам України, а також всім, хто потребує термінової допомоги.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

Газ від ТОВ «Львівгаз збут» для юросіб без націнки – за закупівельною ціною

На сьогодні ми маємо обмежений ресурс природного газу та електроенергії на березень. Якщо у вас є потреба, просимо терміново зв’язатися з нашими менеджерами.

ТОВ «Львівгаз збут» пропонує ресурс з нульовою націнкою, виключно за ціною його закупівлі.

Наразі ми не відключаємо клієнтів ані за борги, ані за небаланси. Головне – це зберегти стабільну роботу підприємств, особливо тих, які мають відношення до критичної інфраструктури.

Ми кожного дня працюємо над тим, аби країна максимально, наскільки це можливо, була забезпечена газом та електроенергією.317207687

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.