Головна / Про великі підприємства / В ДП “Львіввугілля” розглядалися проблем електропостачання шахт в сучасних умовах ринку

В ДП “Львіввугілля” розглядалися проблем електропостачання шахт в сучасних умовах ринку

24 жовтня в ДП «Львіввугілля» відбулась зустріч за участю т.в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Олега Акімова, в.о. генерального директора ДП «Регіональні електричні мережі» Сергія Білоусова та директора Львівської філії ДП «РЕМ» Бориса Гавриліва. В ній взяв участь голова вугільного підкомітету комітету Верховної ради України з питань палива та енергетики, народний депутат України Михайло Бондар.

В ході зустрічі розглядалися питання перспективи електропостачання шахт ДП «Львіввугілля» в умовах нових правил роздрібного ринку електроенергії, а також шляхи виходу з кризової ситуації, що склалась на даний момент по оплаті за спожиту електроенергію.

За результатам зустрічі намічений комплекс заходів, спрямований на забезпечення стабільного та безперебійного електропостачання шахт ДП «Львіввугілля». Як повідомив народний депутат України Михайло Бондра, ці питання будуть обговорюватись на найближчій нараді в Уряді, під головуванням прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

four × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!