Про великі підприємства

В Сокалі оголошено конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства «Сокальжитлокомунсервіс»

Про це повідомляють на сайті міської ради

Відповідно до пункту 2.2. Положення про порядок призначення на посади та звільнення з посад керівників підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Сокаль, затвердженого рішенням сесії Сокальської міської ради №174 від 18.08.2016 року «Про затвердження Положення про порядок призначення на посади та звільнення з посад керівників підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Сокаль», керуючись ст..42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні:

1.Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади:

Директора комунального підприємства «Сокальжитлокомунсервіс» Сокальської міської ради

2. Затвердити умови оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади, що додаються.

3.Відділу організаційно – кадрової роботи міської ради (І.Дацюк) оголосити умови конкурсу на заміщення вакантної посади в районному часописі «Голос з-над Бугу».

4. Секретарю міської ради Сидору І.П. розмістити оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КП «Сокальжитлокомунсервіс» на офіційному веб-сайті Сокальської міської ради.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олійника О.Р.

750809632
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.