Головна / Про великі підприємства / В Сокалі змінено тарифи за теплову енергію та послугу з централізованого опалення для всіх категорій споживачів

В Сокалі змінено тарифи за теплову енергію та послугу з централізованого опалення для всіх категорій споживачів

ПОВІДОМЛЕННЯ МКП «Сокальтеплокомуненерго» про прийняте рішення щодо зміни розміру нарахувань про прийняте рішення щодо зміни розміру нарахувань за теплову енергію та послугу з централізованого опалення для всіх категорій споживачів за грудень 2019 року

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24 грудня 2019 р. №1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу» теплопостачальна організація може прийняти рішення щодо зміни розміру нарахувань за спожиту теплову енергію та послугу з централізованого опалення для споживачів починаючи з нарахувань за грудень 2019 року.

Підставою для зміни розміру нарахувань за спожиту теплову енергію та послугу з централізованого опалення є лише умова, коли ціна природного газу (без урахування зміни тарифів на послуги з транспортування та розподілу природного газу), придбаного у відповідному місяці опалювального сезону, є нижчою від ціни природного газу (без урахування зміни тарифів на послуги з транспортування та розподілу природного газу), що врахована у структурі тарифів на теплову енергію та відповідно тарифу на послугу з централізованого опалення.

Так, ціна природного газу у грудні 2019 року становить 4276,6958 грн/тис.куб.м без ПДВ, а у діючих тарифах на теплову енергію та відповідно тарифі на послугу з централізованого опалення врахована ціна газу 6235,51 грн/тис.куб.м. без ПДВ.

Нарахування плати:
– за послугу з централізованого опалення, що надається населенню, за грудень 2019 року здійснено згідно з діючими тарифами на послугу з централізованого опалення та з урахуванням коефіцієнта перерахунку – 0,8205. Відповідні зміни нарахувань за послугу з централізованого опалення проведено у платіжних документах за грудень 2019 р.;
– за спожиту теплову енергію бюджетними установами та іншими споживачами у грудні 2019 року здійснено згідно з діючими тарифами на теплову енергію для відповідної категорії споживачів. Зміни розміру нарахувань за спожиту теплову енергію у грудні 2019 року бюджетними установами та іншими споживачами будуть відображені у платіжних документах за січень 2020 р.

Коефіцієнти перерахунку вартості теплової енергії за грудень 2019 року для потреб бюджетних установ становить 0,9175, для потреб інших споживачів – 0,8179.

Додатково повідомляємо про те, що коефіцієнти перерахунку вартості теплової енергії та послуги з централізованого опалення за січень 2020 р. зміняться в зв’язку із збільшенням ціни на природний газ, відповідно перерахунки здійснюватимуться відносно нових цін.

Олег Юзефик директор МКП «Сокальтеплокомуненерго»

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

fourteen − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!