Про великі підприємства

В Сокалі змінено тарифи за теплову енергію та послугу з централізованого опалення для всіх категорій споживачів

ПОВІДОМЛЕННЯ МКП «Сокальтеплокомуненерго» про прийняте рішення щодо зміни розміру нарахувань про прийняте рішення щодо зміни розміру нарахувань за теплову енергію та послугу з централізованого опалення для всіх категорій споживачів за грудень 2019 року

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24 грудня 2019 р. №1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу» теплопостачальна організація може прийняти рішення щодо зміни розміру нарахувань за спожиту теплову енергію та послугу з централізованого опалення для споживачів починаючи з нарахувань за грудень 2019 року.

Підставою для зміни розміру нарахувань за спожиту теплову енергію та послугу з централізованого опалення є лише умова, коли ціна природного газу (без урахування зміни тарифів на послуги з транспортування та розподілу природного газу), придбаного у відповідному місяці опалювального сезону, є нижчою від ціни природного газу (без урахування зміни тарифів на послуги з транспортування та розподілу природного газу), що врахована у структурі тарифів на теплову енергію та відповідно тарифу на послугу з централізованого опалення.

Так, ціна природного газу у грудні 2019 року становить 4276,6958 грн/тис.куб.м без ПДВ, а у діючих тарифах на теплову енергію та відповідно тарифі на послугу з централізованого опалення врахована ціна газу 6235,51 грн/тис.куб.м. без ПДВ.

Нарахування плати:
– за послугу з централізованого опалення, що надається населенню, за грудень 2019 року здійснено згідно з діючими тарифами на послугу з централізованого опалення та з урахуванням коефіцієнта перерахунку – 0,8205. Відповідні зміни нарахувань за послугу з централізованого опалення проведено у платіжних документах за грудень 2019 р.;
– за спожиту теплову енергію бюджетними установами та іншими споживачами у грудні 2019 року здійснено згідно з діючими тарифами на теплову енергію для відповідної категорії споживачів. Зміни розміру нарахувань за спожиту теплову енергію у грудні 2019 року бюджетними установами та іншими споживачами будуть відображені у платіжних документах за січень 2020 р.

Коефіцієнти перерахунку вартості теплової енергії за грудень 2019 року для потреб бюджетних установ становить 0,9175, для потреб інших споживачів – 0,8179.

Додатково повідомляємо про те, що коефіцієнти перерахунку вартості теплової енергії та послуги з централізованого опалення за січень 2020 р. зміняться в зв’язку із збільшенням ціни на природний газ, відповідно перерахунки здійснюватимуться відносно нових цін.

Олег Юзефик директор МКП «Сокальтеплокомуненерго»

750809632
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.