Про великі підприємства

Валідація пільгових ЛеоКарт та безконтактна оплата в автобусах: на що звертати увагу пасажирам

Впродовж другого тижня на трьох автобусних маршрутах громадського транспорту №1А, 3А та №10 триває тестування безготівкової оплати проїзду. І щодня фіксується збільшення кількості пасажирів, які здійснюють валідацію проїзду за допомогою пільгових транспортних карток ЛеоКарт чи безконтактних банківських карток з чипом або інших пристроїв з підтримкою NFC.

“На етапі тестування безготівкової оплати проїзду на трьох автобусних маршрутах важливо, щоб всі пасажири навчилися користуватися валідаторами і почували себе комфортно у громадському транспорті”, – зазначили у ЛКП “Львівавтодор”.

Зокрема, власники пільгових транспортних карток ЛеоКарт обов’язково мають здійснювати валідацію проїзду, зайшовши у транспортний засіб. При валідації транспортної картки обов’язково потрібно дочекатися одинарного звукового сигналу та зеленої галочки на валідаторі. Це є свідченням того, що проїзд завалідований і можна проходити у салон транспортного засобу.

Адже незавалідована пільгова транспортна картка ЛеоКарт не дає права на безоплатний проїзд.

Пасажири, які сплачують безконтактно за допомогою безконтактної банківської картки з чипом чи іншого пристрою з підтримкою NFC, щоб переконатися у здійсненні валідації – мають орієнтуватися лише на зелену галочку на валідаторі та одинарний звуковий сигнал. Це і є підтвердженням валідації проїзду.

При цьому, варто пам’ятати, що кошти за проїзд списуються з банківського рахунку не миттєво. Адже система АСОП побудована на основі відкладеної авторизації і списання коштів відбувається впродовж кількох днів.

Нагадаємо, під час усього тестового періоду безготівкової оплати проїзду на лінії маршрутів №1А, 3А та 10 працюватиме контроль ЛКП “Львівавтодор”. Наразі працівники контролю не виписують штрафи, а здійснюють виключно просвітницьку діяльність – допомагають людям завалідувати пільгові ЛеоКарт, сплатити за проїзд безконтактно чи готівкою у водія.

Голос Сокальщини на GoogleNews