Головна / Про великі підприємства / В Червонограді модернізують очисні споруди

В Червонограді модернізують очисні споруди

У Червонограді відбулась конференція в межах програми «Україна-Польща-Білорусь 2014-2020 рр.» щодо проекту «Покращення системи транскордонного захисту навколишнього середовища на території гміні Ксєнжполь у Польщі та м.Червонограді в Україні через розвиток каналізаційної інфраструктури».

Згідно проекту мають попрацювати над каналізаційною системою та модернізацією двох станцій очищення стічних вод в Червонограді. Тобто провести модернізацію. Вона відбуватиметься у кілька етапів: реконструкції окремих частин із застосуванням спеціальної технології і заміні двох електродувів. Загалом модернізаційні роботи планують розпочати з березня 2019 року та закінчити вже на початку 2020 року. Роботи проводитиме львівська фірма «Хосаро». До процесу модернізації очисних споруд обіцяють залучити 40 інженерів і 120 фахівців інших галузей.

Програма фінансується Європейським Союзом на території Львівської області у співпраці з партнерами з прикордонних регіонів Польщі та Білорусі. Лише зі сторони Європейського Союзу на ці роботи вже виділено 549 тис. євро.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

2 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!