Про великі підприємства

В Червонограді модернізують очисні споруди

У Червонограді відбулась конференція в межах програми «Україна-Польща-Білорусь 2014-2020 рр.» щодо проекту «Покращення системи транскордонного захисту навколишнього середовища на території гміні Ксєнжполь у Польщі та м.Червонограді в Україні через розвиток каналізаційної інфраструктури».

Згідно проекту мають попрацювати над каналізаційною системою та модернізацією двох станцій очищення стічних вод в Червонограді. Тобто провести модернізацію. Вона відбуватиметься у кілька етапів: реконструкції окремих частин із застосуванням спеціальної технології і заміні двох електродувів. Загалом модернізаційні роботи планують розпочати з березня 2019 року та закінчити вже на початку 2020 року. Роботи проводитиме львівська фірма «Хосаро». До процесу модернізації очисних споруд обіцяють залучити 40 інженерів і 120 фахівців інших галузей.

Програма фінансується Європейським Союзом на території Львівської області у співпраці з партнерами з прикордонних регіонів Польщі та Білорусі. Лише зі сторони Європейського Союзу на ці роботи вже виділено 549 тис. євро.585627480

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.