Про великі підприємства

У Червонограді працюватиме компанія з виробництва пакування для медичних засобів

Міністерство економіки України продовжує реалізацію ініційованої Урядом програми з релокації підприємств, які знаходяться в зоні проведення бойових дій. Бізнесу надається можливість отримати фінансову підтримку і допомогу в переміщенні підприємств на безпечні території і пошуку площ для налагодження виробництва.

Такою можливістю скористалося ТзОВ  “АГК Україна”, яке має намір відновити свою діяльність у нашому місті на території колишнього хлібозаводу. Компанія впродовж 20 років активно працювала в місті Рубіжне на Луганщині. Сфера діяльності – виробництво первинного фармпакування (виготовлення пластикового пакування для лікарських засобів).

Червоноград, за словами керівника підприємства Юрія Нагорянського, був обраний не випадково. На його думку, наше місто – це «зелена зона» для інвестицій, адже тут є багато можливостей для розвитку бізнесу. Окрім того, луганчанам сподобалося приміщення для майбутнього виробництва по вул. Богдана Хмельницького, 85. Як зауважив Юрій Нагорянський, це виробництво має свою специфіку – для виготовлення продукції необхідні так звані «чисті умови» та відповідність повітря виробничої зони до класу D відповідно до міжнародних вимог. На підприємстві працюватиме 12 працівників (місцеве населення).

Наразі  АГК-Україна проходить процес становлення, триває пошук фінансових ресурсів, аби провести косметичний ремонт приміщення, завезти устаткування і розпочати виробничий цикл. «Наша продукція, – зазначив Юрій Нагорянський, –  реалізовується в межах України, але близькість кордону і зручна логістика в перспективі, можливо, розширять її географію».

65995903
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.