Про великі підприємства

У ДП “Львіввугілля” пройшло засідання присвячене Всесвітньому Дню охорони праці, який відзначаємо щорічно 28 квітня

У ДП “Львіввугілля” відбулося засідання постійно діючої комісії з охорони праці, присвячене Всесвітньому Дню охорони праці, який відзначаємо щорічно 28 квітня. Т.в.о. генерального директора ДП “Львіввугілля” Олег Акімов привітав присутніх з прийдешнім професійним святом та наголосив, що створення безпечних умов праці – пріоритет ДП «Львіввугілля».

В.о. заступника генерального директора з охорони праці Віталій Вандзьо звітував про стан ОП по ДП «Львівугілля» загалом, значний прогрес у забезпеченні працівників засобами індивідуального захисту та очікуване у короткостроковій перспективі придбання шахтарського спецодягу тощо. За результатами традиційного огляду-конкурсу цьогоріч спеціальна комісія визнала переможцями служби охорони праці ВП “Шахта “Відродження” та ВП “Вантажно-транспортне управління”.  Друге місце у ВП “Шахта  “Межирічанська” та, відповідно, третє – у ВП “Шахта “Великомостівська”.

Серед виробничих дільниць шахт перемогла вуглевидобувна дільниця з шахти “Лісова”, яку очолює Степан Грицак, другою стала ДПР-1 зі “Степової”, де начальником Андрій Пашкуцький, а завершує трійку лідерів колектив дільниці монтажу-демонтажу гірничошахтного обладнання з “Червоноградської” під керівництвом Сергія Пастуховича. Кращою серед підприємств визнана дільниця очисних споруд Червоноградського спецуправління з гасіння териконів та рекультивації земель, якою керує Олег Ковалик.

У номінації “Кращий працівник” відзначено бригадира ДПР шахти “Відродження” Андрія Ахтянкіна, а “Кращим громадським інспектором” за результатами оцінювання став Михайло Мельник з “Межирічанської”. Комісія також нагородила за кращу агітацію правил безпеки в підземних виробках шахти службу охорони праці з шахти “Степова”. Перший керівник держпідприємства Олег Акімов відзначив переможців огляду-конкурсу грамотами. Начальник відділу нагляду у вугільній промисловості ГУ Держпраці у Львівській області Володимир Осадця привітав присутніх зі святом та зауважив, що безпека шахтарів – спільна турбота Держпраці та адміністрацій шахт. Голова Сокальського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області Оксана Гузіч сердечно привітала гірників та побажала насамперед міцного здоров’я. Долучився до вітань і технічний інспектор праці регіонального об’єднання НПГУ м.Червоноград Віктор Оренчук.

Голос Сокальщини на GoogleNews