Про великі підприємства

ДП «Львіввугілля» виплатило лише 10 процентів заробітної плати за жовтень

Днями поточні питання роботи ДП «Львіввугілля» обговорили на Раді директорів керівники відокремлених підрозділів під головуванням т.в.о. генерального директора Олега Акімова, за участю апарату управління держпідприємства, голів вугільних профспілок Олега Турчина та Віталія Оніжука.

Головним на порядку денному залишається питання виплати заробітної плати за жовтень. Наразі виплатили лише 10%. Далі присутні підсумували роботи шахт у листопаді та обговорили планові завдання на грудень з вуглевидобутку та проходження гірничих виробок. Заслухали інформацію головного енергетика щодо використання електричної енергії відокремленими підрозділами ДП «Львіввугілля» за поточний період.

В ході засідання перший керівник держпідприємства Олег Акімов вкотре наголосив, що надалі одним із основних завдань залишається напрацювання шляхів відвантаження вугілля на Добротвірську ТЕС ДТЕК «Західенерго». Нагадаємо, з 3 листопада цього року ДТЕК припинив приймати вугілля із ДП «Львіввугілля». Є лише один напрямок відвантаження – це Трипільська ТЕС. Тобто, замість 12 км перевезення займають 600 км. На це не вистачає порожніх вагонів під завантаження товарної продукції, оскільки відправлені вагони повертаються назад лише за тиждень. Про це раніше повідомляла прес-служба ДП «Львіввугілля».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.