Про великі підприємства

У Львіввугілля розглянули плани розвитку гірничих робіт на другий квартал 2018 року

3 квітня, в відділі нагляду у вугільній промисловості Управління гірничого нагляду ГУ Держпраці у Львівській області відбулася нарада, на якій було розглянуто плани розвитку гірничих робіт вугільних підприємств ДП «Львіввугілля» на ІІ квартал 2018 року.

“Директори, головні інженера, заступники директорів з охорони праці, механіки та маркшейдера шахт ДП «Львіввугілля» доповідали комісії, де ведуться гірничі роботи, їхні подальші плани, як дотримуються та виконуються Правила безпеки у вугільних шахтах”, – зазначається у повідомленні прес-служби держпідприємства.

Комісія у такому складі: начальник відділу нагляду у вугільній промисловості ГУ Держпраці у Львівській області Володимир Осадця, провідний інспектор Михайло Брунець, головний державний інспектор Наталя Зла, заступник командира Львівсько-Волинського ВГРЗ Валерій Воробей дали доповідачам позитивну оцінку програми та поради щодо подальших їхніх дій.

Про плани розвитку гірничих робіт на 2018 рік та охорону праці на вугільних шахтах держпідприємства заступнику начальника ГУ Держпраці у Львівській області Андрію Стецьку та членам комісії повідомив заступник генерального директора ДП «Львіввугілля» Валерій Соколовський. Серед присутніх були т.в.о. генерального директора Олег Акімов, головний геолог Володимир Лазар та головний маркшейдер Віра Саган.

За результатами спільної наради, було визначено перелік питань, які держпідприємство повинно вирішити.

“Ці питання, які стоять перед нашим підприємством, ми постараємося вирішити”, – зазначив т.в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Олег Акімов.

64442316
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.