Головна / Про великі підприємства / У Сокальській районній філії Львівського обласного центру зайнятості ДП “Датський текстиль” провів ярмарок вакансій

У Сокальській районній філії Львівського обласного центру зайнятості ДП “Датський текстиль” провів ярмарок вакансій

В Сокальській районній філії Львівського обласного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій.

У заході взяли участь директор Сокальської ЦЗ Віктор Лащук та представники ДП «Датський текстиль»: заступник директора Ігор Тріска, начальник швейного цеху Любов Червінська, заступник начальника швейного цеху Галина Новосад та швачка Леся Кольбух.

Роботодавці презентували своє підприємство, розказали історію створення організації, чисельність працюючих, чим займається. Так, ДП «Датський текстиль» ще з 2001 року (практично з дня заснування) активно співпрацює з Сокальським районним центром зайнятості.

ДП «Датський текстиль» є одним з найбільших ринко-утворюючих підприємств району, з великою кількістю актуальних та перспективних вакансій. Підприємство спеціалізується на виготовленні велюрової тканини та пошитті наматрацників та оснащене сучасними технологічними лініями. Підприємство творчо підійшли до участі в ярмарку, розмістивши продукцію, інформаційні матеріали, проспекти, буклети про свої підприємства.

На заході були також представлені відеоролики про вакансії, які на даний час є актуальними для підприємства, а саме: швачка та оператор швацького устаткування.

Представники ДП «Датський текстиль» більш детально розказали про вакансії, про умови праці у швейному цеху. Особливо звернули увагу на те, що на підприємство на посади швачка та оператор швацького устаткування пропонує вищу заробітну плату, ніж пропонують інші роботодавці району. Ярмарок відвідали як особи з числа безробітних, так і особи , котрі шукають роботу. В ході заходу представники підприємств проводили співбесіду з претендентами на вільні місця, зацікавлювали  їх умовами праці та відпочинку, соціальними пільгами. А шукачі роботи в свою чергу, могли задати всі питання роботодавцям, котрі їх цікавили та заповнити анкети.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

12 + seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!