Головна / Про великі підприємства / Ярослав Наливайко очолив ДП “Львівугілля”

Ярослав Наливайко очолив ДП “Львівугілля”

1 квітня в ДП «Львіввугілля» радники Міністра енергетики і вугільної промисловості України Юрій Турянський та в. о. директора департаменту вугільної промисловості України Олександр Крук представили директорам шахт, працівникам апарату, профспілкам нового очільника підприємства – Ярослава Наливайка. Вони зазначили, що Ярославу Михайловичу довірили очолювати таке велике стратегічне підприємство не випадково. Перше, це його трудовий шлях – 48 років стажу роботи, з них 37 – на керівних посадах. Розпочинав свою трудову діяльність на шахті №1 – пройшов шлях від гірника до директора шахти, 20 років віддав цій шахті. Згодом люди обрали Ярослава Наливайка  міським головою Червонограда, значить, заслужив велику довіру людей. З 1998 по 2002 рік був генеральним директором ДП «Львіввугілля», останнє місце його роботи – директор шахти «Межирічанська». За чотири роки керування ДП «Львіввугілля» видобуток вугілля було значно збільшено, більш ніж на 1000000 тонн. Тепер перед новим керівником стоять непрості завдання – збільшити об’єми видобутку вугілля, отримати належну ціну за відпущене вугілля.

Новопризначений керівник ДП «Львіввугілля» подякував за довіру, і зазначив, що намагатиметься працювати так, щоб шахтарі мали гідну і вчасно виплачену заробітну плату, щоб могли прогодувати свої сім’ї.

Голова Сокальської райдержадміністрації Олег Кожушко зазначив, що влада завжди тісно співпрацює з шахтарями, він теж переймається невчасно виплаченою заробітною платою шахтарів, був на вічі з шахтарями на перекритті доріг. Голова РДА подякував Олександру Круку та Юрію Турянському за сприяння у виплаті заборгованості шахтарям, а також зазначив що тільки спільною працею творимо і будуємо нову українську державу.

Ольга ДИЛИН.

Фото автора.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

five − three =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!