Про великі підприємства

Загальний борг побутових споживачів перед ТОВ “Львівгаз збут” станом на 1 квітня становить майже 2 мільярди гривень

У березні 558 620 побутових клієнтів ТОВ “Львівгаз збут" сплатили за газ

ТОВ “Львівгаз збут”, що працює під брендом “ТВІЙ ГАЗЗБУТ” інформує, що на Львівщині у березні найкраще розраховувалися за газ споживачі, що живуть в місті Жидачів та населених пунктах навколо нього. Найгірше у перший місяць весни сплатили за газ мешканці Радехова та навколишніх сіл.

У Львові найкраща платіжна дисципліна серед жителів Франківського та Личаківського районів. А от Сихівський район став “лідером” найбільших боржників.

Загальний борг побутових споживачів перед ТОВ “Львівгаз збут” станом на 1 березня становив 2 мільярди 609 тисяч гривень. Завдяки вчасним оплатам наших клієнтів впродовж місяця заборгованість зменшилась до 1 млрд 987 тис. грн.

Під час дії воєнного стану ТОВ “Львівгаз збут” не припиняє постачання природного газу боржникам і не стягує штрафи за невчасні розрахунки. Компанія розуміє, що багато клієнтів опинилося в складних життєвих обставинах, і дехто не може сплатити за спожитий природний газ. Але споживачі, які в змозі це зробити, мають розрахуватися і підтримати комунальну сферу.

Безпечно та без комісії сплатити за спожитий газ клієнти ТОВ “Львівгаз збут” можуть через онлайн-сервіси:

Нагадуємо, що заборгованість за житлово-комунальні послуги може стати причиною скасування субсидії на наступний опалювальний сезон, якщо є прострочена заборгованість за комунальні послуги за більше, ніж три місяці на суму понад 680 гривень. Наявність заборгованості буде аналізуватися органами соціального захисту населення в травні цього року.

 65133975

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.