Про великі підприємства

Законопроект на підтримку шахтарів зареєстрували у Верховній Раді Україні

У Верховній Раді зареєстровано Проект про внесення змін до Закону «Про Державний бюджет України на 2018 рік» щодо належного фінансового забезпечення державного сектору вугільної галузі. Автором законопроекту є народний депутат Михайло Бондар та народні обранці, члени комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та безпеки Верховної Ради України.

Проект Закону щодо належного фінансового забезпечення державного сектору вугільної галузі» розроблено з метою підтримки вугільної промисловості України до моменту завершення процесу її реформування. Законопроектом пропонується збільшити видатки держбюджету на 2018 рік за бюджетною програмою «Здійснення заходів із забезпечення вітчизняного виробництва вугільної продукції та подальшого реформування державного сектору вугільної промисловості» на 2 млрд 800 млн гривень.

Прийняття зазначеного законопроекту сприятиме розвитку регіонів, де знаходяться державні вуглевидобувні підприємства; забезпечення теплових станцій України енергетичними ресурсами у вигляді вугільної продукції за рахунок видобутку власних корисних копалин; забезпечення належного функціонування вугледобувних підприємств України. Даний законопроект скерований на розгляд та погодження профільних комітетів Верховної Ради України.65811023

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.