Головна / Про великі підприємства / Зарплату працівників ДП”Львіввугілля” буде збільшено відповідно до законодавства

Зарплату працівників ДП”Львіввугілля” буде збільшено відповідно до законодавства

1. Мінімальна місячна зарплата і посадові оклади працівників.

Розмір заробітної плати працівника за повністю виконану місячну або годинну норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної заробітної плати. Тобто з січня 2020 року не менше, ніж 4723 грн. Якщо працівнику, який виконав місячну норму праці, нараховано заробітну плату у меншому за цю суму розмірі, роботодавець зобов’язаний доплатити до рівня мінімальної зарплати.

  •  Тобто, якщо працівникам ДП «Львіввугілля» низькооплачуваних професій буде нарахована заробітна плата менша, ніж діюча мінімальна, їм буде проведена доплата до 4723 грн.

2. Згідно з Законом України «Про бюджет на 2020 рік», прожитковий мінімум в січні місяці складає 2102 грн для працездатної особи. Таким чином, у січні будуть збільшені тарифні ставки та посадові оклади усіх працівників ДП «Львіввугілля» відповідно до зростання прожиткового мінімуму, який з коефіцієнтом 1,4 буде становити 2942 грн 80 коп.

  •  Буде підготовлений наказ по ДП «Львіввугілля» «Про перерахунок ставок і посадових окладів» у відповідності до зміни прожиткового мінімуму.

Прес-служба ДП Львіввугілля

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

twelve − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!