Головна / Про великі підприємства / Засідання виконкому профспілок Львівщини проходило на базі ОЛК «Ровесник»

Засідання виконкому профспілок Львівщини проходило на базі ОЛК «Ровесник»

25 вересня в оздоровчо-лікувальному комплексі «Ровесник» відбулось засідання виконкому Об’єднання профспілок Львівщини, в якому взяли участь в.о. технічного директора ДП «Львіввугілля» Сергій Руденко, помічник генерального директора Володимир Вовк, заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко, директор ОЛК «Ровесник» Василь Карвацький та голови профспілкових організації Львівщини.

Присутні підбили підсумки дитячої оздоровчої кампанії 2019 року, обговорили проблемні питання та плани на 2020 рік. Цього літа 5789 дітей з Львівщини відпочили в таборах України. В ході виступів було наголошено, що ОЛК «Ровесник» користується великим попитом і є одним з кращих дитячих таборів на Західній Україні. Протягом оздоровчого сезону у шахтарську здравницю було реалізовано 100% путівок. Не всі табори Львівщини можуть похвалитись такою популярністю.

Також присутні говорили і про проблеми: закриття дитячих здравниць, недостатня увага з боку держави щодо відпочинку та оздоровлення дітей, брак фінансування тощо.

Помічник генерального директора Володимир Вовк привітав виконком ОПЛ від імені першого керівника держпідприємства Олега Акімова, наголосив, що керівництво ДП «Львіввугілля» робить усе можливе для збереження оздоровчого комплексу, адже серед пріоритетних завдань – оздоровлення дітей, шахтарів і їх сімей.

Заступник голови райради Василь Бойко також відзначив, що ОЛК «Ровесник» – це перлина Сокальського району. Дане підприємство може бути прикладом для інших, як виживати в складних економічних умовах, як конкурувати із комерційними структурами. Окрім того, Василь Бойко вніс пропозицію до виконкому – підготувати звернення, яке б могли підтримати всі профспілки України, щодо припинення фінансування з державного бюджету політичних партій та скерування цих коштів на оздоровлення дітей.

На завершення засідання голова Об’єднання профспілок Львівщини Роман Дацько вручив грамоти за особистий внесок в організацію та проведення дитячого оздоровлення. Серед нагороджених – т.в.о. генерального директора Олег Акімов, голова ЛТО ППВПУ Олег Турчин та директор ОЛК «Ровесник» Василь Карвацький.

Прес-служба ДП “Львіввугілля”

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eight + 15 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!