Кримінальні події

22-річного вбивцю львівської студентки Дар’ї Костенюк засудили довічно

Судова тяганина тривала два роки. У березні 2021 року, Нестор Литвинчук запросив дівчину, з якою раніше зустрічався до себе в орендовану квартиру в центрі Львова та завдав їй 27 ударів ножем.

Про це у Фейсбук повідомила адвокатська агенція Lawyers Association “Truth&Law”, яка представляла у суді постраждалого батька дівчини.

У залі суду хлопець підтвердив, що вбивство він планував завчасно. Для цього взяв із собою ніж та навіть шукав в інтернеті, яке за це можливе покарання та як уникнути покарання. Зрештою, він щиро покаявся.

Нагадаємо

Дар’я Косенок – 19-річна студентка Львівського національного університету. Вона мешкала у гуртожитку і зникла 29 березня. Заяву про те, що дівчина зникла подала її матір. Ввечері 30 березня дівчину знайшли мертвою у квартирі на вулиці Личаківській. На її тілі виявили множинні рани.

31 березня 2021 року затримали підозрюваного у вбивстві студентки Дар’ї Косенок. Це 19-річний хлопець, з яким зустрічалась дівчина. Власниця квартири викликала поліцію. Дар’я зустрічалась з хлопцем, з яким вони разом знімали квартиру, у якій її знайшли.

Причиною вбивства стало те, що дівчина прагнула розірвати із ним стосунки. Після вбивства Нестор вирішив сховатись у Східниці, утім його знайшли. Окрім довічного покарання, хлопець повинен сплатити батькові вбитої дівчини 861 тис. грн моральної шкоди. Також вирок може бути оскаржений в апеляційному суді.

Голос Сокальщини на GoogleNews