Кримінальні події

За сім місяців 2021 року на автодорогах Львівщини сталось 6562 ДТП, що на 17% більше за відповідний період поперндього року

Аналіз стану аварійності на автодорогах Львівщини за січень-липень 2021 року

Поліція Львівщин вкотре закликає усіх учасників дорожнього руху – водіїв транспортних засобів та пішоходів, неухильно дотримуватись правил безпеки. Водії, не перевищуйте дозволеної та безпечної швидкості руху, особливо за несприятливих дорожніх та погодних умов, а також у темну пору доби та за умов недостатньої видимості. Також ретельно контролюйте ситуацію на дорозі та не відволікайтесь від керування транспортними засобами. Пішоходи – переходьте проїзну частину у призначених місцях та з дотриманням усіх заходів безпеки. Бережіть життя та здоров’я.

За сім місяців 2021 року на автодорогах Львівської області сталось 6562 дорожньо-транспортних пригоди, що майже на 17% більше ніж за той самий період минулого року. За видами – основна кількість ДТП (91%) – це зіткнення транспортних засобів, наїзд на транспортний засіб, що стоїть та наїзд на перешкоду. Основними причинами ДТП є порушенння правил маневрування, перевищення безпечної швидкості руху, недотримання дистанції, порушення правил проїзду перехресть та керування транспортними засобами у нетверезому стані.

З загальної кількості ДТП, 995 – це дорожньо-транспортні пригоди з потерпілими, у яких 109 осіб загинули та 1300 були травмовані. Варто зазначити, що це, відповідно, на 23% та 1% менше ніж аналогічні  показники за 2020 рік.

Найбільше загиблих припадає на такі види дорожньо-транспортних пригод як – наїзд на пішохода (майже 39%) та автозіткнення (майже 35%).

Протягом семи місяців 2021 року з вини нетверезих водіїв на автодорогах Львівщини сталось 208 дорожньо-транспортних пригод. З них 32 ДТП – з травмованими (тілесні ушкодження отримали 47 осіб, а також 5 осіб – загинули).

Нажаль, у порівнянні з минулим роком на Львівщині дещо зросла кількість ДТП за участю дітей. Загалом їх сталось  222,  з яких – 195 дорожньо-транспортних пригод з постраждалими, у яких 232 дитини були травмовані та 10 – загинули.

Окрім того, аналізуючи загальну кількість дорожньо-транспортних пригод за днями тижня, можна стверджувати, що найбільше їх сталось у п’ятниці (1108), найменше – у неділі (754). По годинах – піки аварійності припадають на 13.00 та 16.00.

Відділ комунікації поліції Львівської області

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.